Кошик
1210 відгуків

САДОВИЙ ДЕКОР

Decoline допоможе втілити Ваші ідеї щодо покращення свого саду. Ми пропонуємо широкий вибір унікальних садових, паркових скульптур, декору із дерева, годівниць та шпаківень

Особливою популярність серед наших клієнтів користуються фігури декоративних янголів, які дбайливо охороняють будинки. Дуже доречними для саду є зворушливі та кумедні фігури, представники флори та фауни, кожна має свій характер та піднімає настрій. Садові фігури виконані настільки реалістичні, що ви будете відчувати ніби вони є членами Вашої родини. Садово-паркові скульптури виготовлені з полістоуну, штучного каменю, котрі мають якості природного матеріалу та виготовлені монолітно.

Можете поєднати приємне та корисне, замовивши садові годівниці, шпаківні, які будуть не тільки прикрашати територію навколо оселі, але й приносити користь птахам. Маєте можливість придбати годівниці з дерева та полістоуну різних кольорів, форм та розмірів. 

Декор з дерева створює затишну та теплу атмостеру, яку Ви відчуєте повертаючись додому. Дерев’яні кашпо не тільки створюють чудові умови для рослин та природнє середовище, але є автентичною прикрасою території навколо будинку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner