Корзина
23 отзыва

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ВСЕ ДЛЯ РАСТЕНИЙ

Для Вашої зручності разом з кашпо та вазонів для рослин Ви також можете придбати додатки для грунту в Decoline. 

В нашому асортименті дренаж керамзитовий, легкі гранули якого створюють чудове середовище для вирощування практично всіх кімнатних рослин. Ви можете замовити керамзит в упаковці зручного розіру, також в гранулах різної величини. Більші фракції керамзиту використовують у садівництві, а середні та маленькі для кімнатних рослин. Керамзит насичує грунт киснем та підвищує його гігроскопічність. Для вологоємності грунту використовується мох сфагнум, який також захищає коріння рослин від загнивання та грибкових захворювань.

Ви можете купити природні розпушувачі грунту, серед яких агроперліт, вермикуліт, органічне добриво та кокосові волокна. Любителі орхідей добре розуміють наскільки це примхлива квітка, яка потребує особливого догляду та, насамперед, грамотного висадження, тому ми пропонуємо якісний субстрат для орхідей, який одразу забезпечить майбутнє цветіння.

Для цікавих дизайнерських рішень Decoline пропонує декоративний щебінь різноманітних кольорів. Розмістити вазони ви зможете на дуже зручних підтримках та опорах для рослин стандартних та незвичних форм. Будьте сміливими та шукайте нові яскраві рішення для своїх "зелених друзів"!

1 2 ... 6