
Кошик для зберігання ММ Пласт М2129
- Готово до відправки
- Код: М2129
87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (67) 296-12-78
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (67) 296-41-58Відділ гуртової торгівлі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для зберігання М2129 ММ Пласт — це пластиковий кошик для зберігання речей у побуті. Підходить для кухні, ванної кімнати, гардероба або комори. У кошику зручно зберігати побутові дрібниці, засоби для догляду, кухонні аксесуари чи дитячі речі. Перфорація забезпечує доступ повітря, що зручно для щоденного використання. Пластик не боїться вологи та легко миється. Допомагає підтримувати порядок і швидко знаходити потрібні речі.
Переваги:
— допомагає впорядкувати речі;
— підходить для різних приміщень;
— не боїться вологи;
— легко мити;
— зручний у щоденному використанні.
Характеристики:
— Обʼєм: 1,5 л
— Висота: 24.7 см
— Довжина: 23.3 см
— Ширина: 8.0 см
Бажаний колір можна вказати у коментарі до замовлення.
Зверніть увагу: відтінки кольору на екрані можуть незначно відрізнятися залежно від налаштувань монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кришка | Немає |
| Ручки | Немає |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 233 мм |
| Висота | 247 мм |
| Об`єм | 1.5 л |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | ММ-Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 87 ₴





