
Кошик пластиковий ММ-1 20*10*5см ММ Пласт ММ2131-59
- Готово до відправки
- Код: ММ2131-59
17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (67) 296-41-58Відділ гуртової торгівлі
Кошик пластиковий ММ-1 20*10*5см ММ2131-59 ММ Пласт — це пластиковий кошик для зберігання речей у побуті. Підходить для кухні, ванної кімнати, гардероба або комори. У кошику зручно зберігати побутові дрібниці, засоби для догляду, кухонні аксесуари чи дитячі речі. Перфорація забезпечує доступ повітря, що зручно для щоденного використання. Пластик не боїться вологи та легко миється. Допомагає підтримувати порядок і швидко знаходити потрібні речі.
Переваги:
— допомагає впорядкувати речі;
— підходить для різних приміщень;
— не боїться вологи;
— легко мити;
— зручний у щоденному використанні.
Характеристики:
— Матеріал: пластик
— Обʼєм: 0,75 л
— Висота: 5 см
— Довжина: 20.0 см
— Ширина: 10.0 см
Колір доступний у декількох варіантах: Бежевий, Капучино, Лавандовий, Світлий беж, Салатовий, Світло сірий, Фрезія, Сірий, Білий.
Бажаний колір можна вказати у коментарі до замовлення.
Зверніть увагу: відтінки кольору на екрані можуть незначно відрізнятися залежно від налаштувань монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кришка | Немає |
| Ручки | Немає |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Об`єм | 0.75 л |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | ММ-Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 17 ₴






