
Блюдо кругле 17см Friends Time Luminarc (6574613)
- Готово до відправки
- Код: 6574613
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (67) 296-41-58Відділ гуртової торгівлі
Блюдо кругле 17см Friends Time Luminarc (6574613) -це французька якість матеріалів, дизайну та декору. Виріб стійкий до пошкоджень за щоденного використання. Виготовлений з загартованого скла — найгігієнічнішого матеріалу. Матеріал здатний витримувати перепади температури, що дає змогу використовувати посуд у мікрохвильовій печі. Також посуд можна мити в посудомийній машині
Розмір даного товару:Довжина–17см
Ширина–17см
Висота–3см
Даний товар входить до серії Friends Time і доступний у таких варіантах:
Блюдо кругле 17см Friends Time Luminarc (6574613)
Блюдо для піци 32 см Friends Time Luminarc (6292884)
Якість нашої продукції перевірено часом, оскільки на ринку ми працюємо понад 9 років і отримали від наших клієнтів лише позитивні відгуки
Разом з цим Ви можете замовити: аксесуари для кухні, органайзери і ящики, пластиковий посуд/контейнери
Чому варто обрати саме нас?
- низька ціна за високоякісний продукт
- великий асортимент
- постійна наявність на складі
- спеціально розроблена коробка для надійного транспортування
- відправка в день замовлення
- накладний платіж
Гарантія задоволеності товаром від продавця!
Якщо покупець не буде повністю задоволений товаром, повернемо гроші
Відгуки про компанію від наших клієнтів можна подивитися тут
Мінімальна сума замовлення - 500 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 30 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Довжина | 170 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Склокераміка |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зберігання в морозильній камері | 240 |
- Ціна: 139 ₴

