
Кошик підвісний кухонний Ardesto (C5210)
- Готово до відправки
- Код: C5210
61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (67) 296-41-58Відділ гуртової торгівлі
Кошик підвісний кухонний Ardesto (C5210) -для зберігання кухонного приладдя. Економить місце на кухні та полегшує доступ до потрібних предметів. Легко кріпиться до стінки
Розмір даного товару:довжина–30,5см
ширина–17,5см
висота–9,5см
Наявність кольорів уточнюйте, будь ласка, у консультанта
Даний товар доступний в такому розмірі:
Кошик підвісний кухонний Ardesto (C5210)
Якість нашої продукції перевірено часом, оскільки на ринку ми працюємо понад 9 років і отримали від наших клієнтів лише позитивні відгуки
Разом з цим Ви можете замовити: аксесуари для кухні, органайзери і ящики, пластиковий посуд/контейнери
Чому варто обрати саме нас?
- низька ціна за високоякісний продукт
- великий асортимент
- постійна наявність на складі
- спеціально розроблена коробка для надійного транспортування
- відправка в день замовлення
- накладний платіж
Гарантія задоволеності товаром від продавця!
Якщо покупець не буде повністю задоволений товаром, повернемо гроші
Відгуки про компанію від наших клієнтів можна подивитися тут
Мінімальна сума замовлення - 500 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 175 мм |
| Тип | Кошик |
| Тип сміттєвого відра | Навісний |
| Тип кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Відкритий (без кришки) |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Знімна кришка | Немає |
| Поверхня | Глянсова |
| Наявність педалі | Немає |
- Ціна: 61 ₴
