
Відро для сміття пластикове з педалькою 11л (малюнок в асортименті) ELIF (365)
- Готово до відправки
- Код: 365
282 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (67) 296-41-58Відділ гуртової торгівлі
Відро для сміття пластикове з педалькою 11л (малюнок в асортименті) ELIF (365) -зручний контейнер для сміття з кришкою для утримання запахів. Легко очищується та має місткий об'єм. Підходить для кухні або офісу
Розмір даного товару:об'єм–6л
довжина–23см
ширина–25см
висота–28см
Наявність кольорів уточнюйте, будь ласка, у консультанта
Даний товар доступний в такому розмірі:
Відро для сміття пластикове з педалькою 11л (малюнок в асортименті) ELIF (365)
Відро для сміття пластикове з педалькою 17л (малюнок в асортименті) ELIF (366)
Якість нашої продукції перевірено часом, оскільки на ринку ми працюємо понад 9 років і отримали від наших клієнтів лише позитивні відгуки
Разом з цим Ви можете замовити: аксесуари для кухні, органайзери і ящики, пластиковий посуд/контейнери
Чому варто обрати саме нас?
- низька ціна за високоякісний продукт
- великий асортимент
- постійна наявність на складі
- спеціально розроблена коробка для надійного транспортування
- відправка в день замовлення
- накладний платіж
Гарантія задоволеності товаром від продавця!
Якщо покупець не буде повністю задоволений товаром, повернемо гроші
Відгуки про компанію від наших клієнтів можна подивитися тут
Мінімальна сума замовлення - 500 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elif Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 280 см |
| Довжина | 230 см |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 6 л |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 250 см |
| Тип | Кришка |
| Тип кошика | Для сміття |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Немає |
| Поверхня | Матова |
| Наявність педалі | Да |
- Ціна: 282 ₴

