
Кошик для зберігання речей 3л Ротанг Stenson (118790)
- Готово до відправки
- Код: 118790
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (67) 296-41-58Відділ гуртової торгівлі
Кошик для зберігання речей 3л Ротанг Stenson (118790) -місткий кошик для зберігання різних речей у домі. Виготовлений з міцного матеріалу, підходить для зберігання іграшок, одягу або інших предметів. Легко переміщувати завдяки зручним ручкам
Розмір даного товару:об'єм–3л
довжина–22см
ширина–14,5см
висота–12см
Наявність кольорів уточнюйте, будь ласка, у консультанта
Даний товар доступний в такому розмірі:
Кошик для зберігання речей 6л Ротанг Stenson (114079)
Кошик для зберігання речей 3л Ротанг Stenson (118790)
Якість нашої продукції перевірено часом, оскільки на ринку ми працюємо понад 9 років і отримали від наших клієнтів лише позитивні відгуки
Разом з цим Ви можете замовити: аксесуари для кухні, органайзери і ящики, пластиковий посуд/контейнери
Чому варто обрати саме нас?
- низька ціна за високоякісний продукт
- великий асортимент
- постійна наявність на складі
- спеціально розроблена коробка для надійного транспортування
- відправка в день замовлення
- накладний платіж
Гарантія задоволеності товаром від продавця!
Якщо покупець не буде повністю задоволений товаром, повернемо гроші
Відгуки про компанію від наших клієнтів можна подивитися тут
Мінімальна сума замовлення - 500 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 3 л |
| Ручки | Є |
| Тип | Кошик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 85 ₴


