Овочерізка MF-6240 -це простий і зручний інструмент для нарізання овочів і фруктів. Вона розрахована на роботу з м'якими продуктами, такими як помідори, огірки чи банани. Має стандартні леза, які легко впораються з м'якими текстурами, забезпечуючи рівномірні шматочки без зайвих зусиль. Ідеально підходить для щоденного використання на кухні
Розмір даного товару:висота –0,7см
діаметр –9,5см
Даний товар доступний в такому розмірі:
Овочерізка MF-6240
Без можливості обрати колір
Якість нашої продукції перевірено часом, оскільки на ринку ми працюємо понад 9 років і отримали від наших клієнтів лише позитивні відгуки
Разом з цим Ви можете замовити: аксесуари для кухні, органайзери і ящики, пластиковий посуд/контейнери
Чому варто обрати саме нас?
- низька ціна за високоякісний продукт
- великий асортимент
- постійна наявність на складі
- спеціально розроблена коробка для надійного транспортування
- відправка в день замовлення
- накладний платіж
Гарантія задоволеності товаром від продавця!
Якщо покупець не буде повністю задоволений товаром, повернемо гроші
Відгуки про компанію від наших клієнтів можна подивитися тут
Мінімальна сума замовлення - 500 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Наявність плодотримача | Не передбачений |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Яйцерізка |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 115 ₴

