
Точилка для ножа CHAR-6161
- Готово до відправки
- Код: CHAR-6161
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (67) 296-41-58Відділ гуртової торгівлі
Точилка для ножа CHAR-6161 -простий у використанні прилад для підтримки гостроти ножів. Виготовлена з легкого і недорогого пластику, ця точилка має базовий дизайн і підходить для повсякденного використання. Завдяки простій конструкції, вона легко очищується і займає мало місця на кухні. Ідеально підходить для домашнього використання, забезпечуючи ефективне наточування ножів за доступною ціною
Розмір даного товару:висота –6см
ширина –2см
довжина –19см
Даний товар доступний в такому розмірі:
Точилка для ножа CHAR-6161
Без можливості обрати колір
Якість нашої продукції перевірено часом, оскільки на ринку ми працюємо понад 9 років і отримали від наших клієнтів лише позитивні відгуки
Разом з цим Ви можете замовити: аксесуари для кухні, органайзери і ящики, пластиковий посуд/контейнери
Чому варто обрати саме нас?
- низька ціна за високоякісний продукт
- великий асортимент
- постійна наявність на складі
- спеціально розроблена коробка для надійного транспортування
- відправка в день замовлення
- накладний платіж
Гарантія задоволеності товаром від продавця!
Якщо покупець не буде повністю задоволений товаром, повернемо гроші
Відгуки про компанію від наших клієнтів можна подивитися тут
Мінімальна сума замовлення - 500 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ЧАРЗ |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Точилка механічна |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 90 ₴
