
Санки Космо пластикові 59*57см (червоний) А122094-09 Алеана
- Немає в наявності
- Код: А122094-09
281 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (67) 296-41-58Відділ гуртової торгівлі
Санки Космо пластикові 59*57см (червоний) А122094-09 Алеана - це круглі санки, які за формою нагадують тарілку і мають по бокам 2 ручки. Максимальне навантаження може досягати 75 кг. Санки "Космо" завдяки продуманій формі і компактним габаритам ідеально підходять для швидкісних спусків з гірок, легко транспортуються і просто зберігаються. Використання високоякісного матеріалу, такого як міцний і морозостійкий поліпропілен, забезпечує високу зносостійкість товару. Санки можуть витримувати тривалі навантаження і температуру до -20°C
Розмір санок
висота– 12см
ширина– 57см
довжина– 59см
Дані санки доступні в такому розмірі та кольорі:
Санки Космо пластикові 59*57см (червоний) А122094-09 Алеана
Якість нашої продукції перевірено часом, оскільки на ринку ми працюємо понад 9 років і отримали від наших клієнтів лише позитивні відгуки
Разом з санками Ви можете замовити: товари для дітей
Чому варто обрати саме нас?
- низька ціна за високоякісний продукт
- великий асортимент
- постійна наявність на складі
- спеціально розроблена коробка для надійного транспортування
- відправка в день замовлення
- накладний платіж
Гарантія задоволеності товаром від продавця!
Якщо покупець не буде повністю задоволений товаром, повернемо гроші
Відгуки про компанію від наших клієнтів можна подивитися тут
Мінімальна сума замовлення - 500 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Колір | Червоний |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 59 см |
| Ширина | 57 см |
| Висота | 12 см |
| Маса | 0.645 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 281 ₴
