
Горщик для квітів пластиковий Prosperplast Рато квадрат високий 40*75см білий DRTS400-S449
- Готово до відправки
- Код: DRTS400-S449
4 104 ₴
- +380 (67) 296-41-58Відділ гуртової торгівлі
Переваги:
- Надійний матеріал: не тріскається на сонці та морозі
- Легкий у використанні: зручний у транспортуванні та перестановці
- Естетика: сучасна форма та текстура додають стиль будь-якому простору
- Універсальність: пасує для вазонів, трав, сукулентів та декоративних дерев
Розмір горщика для квітів 91.5л:
висота – 75см
ширина – 40см
обʼєм вкладу (внутрішньої вставки) — 37л
Цей горщик доступний до замовлення в такому об'ємі і кольорі:
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат високий білий 7.2л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат високий білий 11.4л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат високий білий 16.3л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат високий білий 19л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат високий білий 26.6л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат високий білий 35л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат високий білий 49л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат високий білий 91.5л
Коричневий, Мокко, Антрацит, Білий
Якість нашої продукції перевірено часом, оскільки на ринку ми працюємо понад 9 років і отримали від наших клієнтів лише позитивні відгуки
Чому варто обрати саме нас:
- низька ціна за високоякісний продукт- постійна наявність на складі
- спеціально розроблена коробка для надійного транспортування
- відправка товару в день замовлення
- можливість накладного платежу
Гарантія задоволеності товаром від продавця!
Якщо покупець не буде повністю задоволений товаром, повернемо гроші
Мінімальна сума замовлення - 500 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Дренажні отвори | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 400 см |
| Висота | 750 см |
| Об`єм | 91.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Настільна, підлогова, |
| Вставка | Є |
- Ціна: 4 104 ₴
