
Горщик для квітів пластиковий Prosperplast Урбі низький BETON 29*30см 19л крем DURS300LE-CY700
- Немає в наявності
- Код: DURS300LE-CY700
829 ₴
- +380 (67) 296-41-58Відділ гуртової торгівлі
Горщик для квітів пластиковий Prosperplast Урбі низький BETON 29*30см 19л крем DURS300LE-CY700 - виготовлений з якісного, екологічно чистого пластику, стійкого до впливу сонячних променів
Розмір горщика для квітів 19 л
об'єм внутрішньої вставки – 14 л
висота – 29 см
ширина – 30 см
довжина – 30 см
Цей горщик відноситься до серії Урбі низький Beton, доступний для замовлення в такому обсязі:
Горщик для квітів Урби BETON Крем 10 л.
Горщик для квітів Урби BETON Крем 19 л.
Антрацит, Бетон, Крем, Маренго
Якість нашої продукції перевірена часом, оскільки на ринку ми працюємо понад 9 років
Разом з горщиками для квітів Ви можете замовити: грунт, дренаж, удобрення, опори та підтримки для рослин, лійки та оприскувачі
Чому варто обрати саме нас?
- низька ціна за високоякісний продукт
- великий асортимент
- постійна наявність на складі
- спеціально розроблена коробка для надійного транспортування
- відправка в день замовлення
- накладний платіж
Мінімальна сума замовлення - 500 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Дренажні отвори | Ні |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Кремовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 см |
| Довжина | 295 см |
| Об`єм | 19 л |
| Ширина | 295 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Підлогова, Настільна, |
- Ціна: 829 ₴
