
Горщик для квітів пластиковий Prosperplast Рато квадрат низький 32*33см коричневий DRTS325L-440U
- Готово до відправки
- Код: DRTS325L-440U
1 083 ₴
- +380 (67) 296-41-58Відділ гуртової торгівлі
Переваги:
- Надійний матеріал: не тріскається на сонці та морозі
- Легкий у використанні: зручний у транспортуванні та перестановці
- Естетика: сучасна форма та текстура додають стиль будь-якому простору
- Універсальність: пасує для вазонів, трав, сукулентів та декоративних дерев
Розмір горщика для квітів 32л:
висота – 33см
ширина – 32см
обʼєм вкладу (внутрішньої вставки) — 21л
Цей горщик доступний до замовлення в такому об'ємі і кольорі:
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат низький Коричневий 4л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат низький Коричневий 6.8л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат низький Коричневий 9.8л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат низький Коричневий 15.8л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат низький Коричневий 32л
Горщик для квітів пластиковий Рато квадрат низький Коричневий 64л
Коричневий, Мокко, Антрацит, Білий
Якість нашої продукції перевірено часом, оскільки на ринку ми працюємо понад 9 років і отримали від наших клієнтів лише позитивні відгуки
Чому варто обрати саме нас:
- низька ціна за високоякісний продукт- постійна наявність на складі
- спеціально розроблена коробка для надійного транспортування
- відправка товару в день замовлення
- можливість накладного платежу
Гарантія задоволеності товаром від продавця!
Якщо покупець не буде повністю задоволений товаром, повернемо гроші
Мінімальна сума замовлення - 500 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Дренажні отвори | Ні |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 см |
| Довжина | 320 см |
| Об`єм | 32 л |
| Ширина | 320 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вставка | Є |
| Встановлення | Настільна, підлогова, |
- Ціна: 1 083 ₴
